^Zpět nahoru
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Náš ranč se nachází na pomezí Labských pískovců a Lužických hor, s krásným výhledem do okolí, velmi bohatými pastvinami a neomezeným množstvým cest přímo vybízejících se k projížďce na koňském hřbetu... Na ranči nabízíme nejen pastevní, ale také boxové ustájení, dále obsedání a výcvik koní, řešení problémových koní a jiné. Každý rok také nabízíme k prodeji hříbata od našich chovných klisen. Na toto všechno se k nám můžete přijet samozřejmě kdykoliv podívat. Moc rádi vás uvidíme.


Ranch Hacienda
Telefon: +420 775 855 690
e-mail: engi.petra@seznam.cz

Ranch Hacienda

Ranch Hacienda

Ustájení, výcvik, obsedání koní.

Armin Shining Spark

Armin je náš chovný hřebec, který se každoročně zúčastňuje závodů v ČR i zahraničí. K jeho největším úspěchům patří několik titulů GRAND i RESERVE CHAMPION v halteru, 4.místo na ME v Kreutu v disciplíne TRAIL IN HAND, dále pak úspěšně startoval i v disciplínách COLOR CLASS, SHOWMANSHP AT HALTER, GET OF SIR, WESTERN  PLEASURE a tak dále. 

Svým potomkům předává velmi milý charakter, výrazné osvalení, kompaktní stavbu těla s jemnou hlavou a v 50 % předal zbarvení overo. 

V roce 2015 odstartovaly velmi úpěšně závodní kariéru obě Arminovi dcery z našeho chovu Amy Lucky Daisy získala hned 2 tituly Grand Champion všech věkových kategoriích a 2. místo v Trail in Hand. Sun Shining Spark ve stejném roce získala tituly 2x Grand Champion, 3x Reserve Champion a celkově pak 12 x 1. místo v disciplínách trail in hand, longe line a dalších. 

Ustájení koní DěčínVýcvik koní Děčín